Vydán překlad Spicebirdu 0.7

Po pár dnech testování a opravování chyb překladu, či překlepů, byla dokončena finální verze jazykového balíčku pro Spicebird 0.7. Pokud se objeví nějaké další chyby, což doufám že tam nejsou, tak se jejich opravy objeví až v následující verzi 0.8, na které se již pracuje.

Lokalizační balíček můžete stahovat odtud, nebo přímo ze serveru CZilla.cz. Finální verzi Spicebirdu 0.7 (EN) je potřeba tímto balíčkem počeštit. Postup je stejný jako například u Firefoxu. V Tools → Add-ons klepnete na tlačítko Install a vyberete stažený lokalizační balíček. Po nainstalování bude chtít Spicebird restartovat. To můžeme přeskočit, protože je potřeba nastavit ještě jednu věc. Vybereme Edit → Prefences → Advenced. Tam je tlačítko Config Editor. Odsouhlasíme, že budeme opatrní a do pole Filter napíšeme general.useragent.locale a změníme hodnotu z en-US na cs-CZ. Nyní vypneme Spicebird a při příštím spuštění na nás mluví již česky.

Při opravách se objevila jedna komická chyba, která se do Spicebirdu dostala z jiného rozšíření, které Spicebird obsahuje. Děkuji JasnePace za jeho nahlášení.