Warning: Undefined array key "salt" in /data/web/virtuals/9975/virtual/www/data/str/article.php on line 6

Mozilla Messaging přebírá kód ze Spicebirdu

Sotva vyšel Thunderbird 3.0.4, který si můžete stáhnout také v 64bit verzi, mají vývojáři již jasno, jakou cestou se budou ubírat. Synovel, tvůrce oblíbené aplikace Spicebird předal Mozilla Messaging jeho kód. Není to akce hurá jak by se mohlo zdát. Synovel již delší dobu nevydává žádné nové verze, kód byl zmrazen a dlouhé měsíce se jednalo o podmínkách předání. Mozilla Messaging tak již dnes pracuje na integraci kódu Spicebirdu do budoucích verzí Thunderbirdu.

Nová verze bude označena jako Thunderbird 4.0. Můžete se tak těšit na integraci kalendáře, velmi oblíbenou úvodní kartu s Gadgety, nebo možnost chatovat s kamarády přes ICQ, nebo Jabber. Již nyní je dostupná první alfa verze. Proto neváhejte a testujte Thunderbird 4.0. Je dostupný pro Linux (32bit), MAC i Windows.

Krátce po tom, co vyjde finální verze Thunderbirdu 4.0, bude nabídnuta uživatelům aktualizace na Spicebird 0.8 a následně na nový Thunderbird. Plánovaný termín vydání je začátkem srpna.

Warning: Undefined array key "jmeno" in /data/web/virtuals/9975/virtual/www/data/str/article.php on line 87 Warning: Undefined array key "comment" in /data/web/virtuals/9975/virtual/www/data/str/article.php on line 103